Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Bobo Ms. Bobo
Cfare mund te bej per ju?
+8613723473572
Chat Tani
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-27613097 Email:manager@jyh-power.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Co Shenzhen Juyuanhai elektronike, Ltd është themeluar në vitin 2009, një prodhues profesional i specializuar në kërkimin, prodhimin dhe shitjen e produkteve si adaptori i ndërrimit të energjisë, karikuesi i makinës, karikuesi USB, etj. Vlerat tona thelbësore janë ndershmëria dhe besueshmëria, dhe ne gjithmonë përkushtohemi të sigurojmë mbështetje, zgjidhje dhe shërbim profesional të teknologjisë për klientët tanë. Deri më tani produktet tona janë certifikuar nga CB, CCC, CQC, UL / CUL, ETL, FCC, PSE, KC, KCC, TUV / GS, CE, SAA, RCM, C-Tick, RoHS, REACH, CEC.DOE VI , dhe janë eksportuar në Evropë, Amerikën e Veriut, Australi, Afrikë, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore. Të gjitha produktet tona gëzojnë reputacion shumë të lartë në mes të klientëve tanë. Përparësitë tona: Ne kemi sisteme perfekte të menaxhimit të cilësisë për të siguruar cilësinë e produkteve; Ne kemi punëtorë profesionistë dhe të aftë për të ofruar shërbimin më të mirë për të gjithë klientët; Ne kemi ekip të klasit të parë R&D të cilët janë shumë të ndjeshëm ndaj teknologjisë së re dhe prirjes së tregut, për të ndihmuar në azhurnimin e vazhdueshëm të produkteve dhe teknologjisë sonë, për të na mbajtur më konkurrues. Me përpjekjet e vazhdueshme nga të gjithë punëtorët tanë, ne rritemi me shpejtësi. Mirëpresim ngrohtësisht klientët vendas dhe të huaj për të vizituar fabrikën tonë dhe për të arritur situatën fitimtare.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
Co Shenzhen Juyuanhai elektronike, Ltd është themeluar në vitin 2009, një prodhues profesional i specializuar në kërkimin, prodhimin dhe shitjen e produkteve si adaptori i ndërrimit të energjisë, karikuesi i makinës, karikuesi USB, etj. Vlerat tona thelbësore janë ndershmëria dhe besueshmëria, dhe ne gjithmonë përkushtohemi të sigurojmë mbështetje, zgjidhje dhe shërbim profesional të teknologjisë për klientët tanë. Deri më tani produktet tona janë certifikuar nga CB, CCC, CQC, UL / CUL, ETL, FCC, PSE, KC, KCC, TUV / GS, CE, SAA, RCM, C-Tick, RoHS, REACH, CEC.DOE VI , dhe janë eksportuar në Evropë, Amerikën e Veriut, Australi, Afrikë, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore. Të gjitha produktet tona gëzojnë reputacion shumë të lartë në mes të klientëve tanë. Përparësitë tona: Ne kemi sisteme perfekte të menaxhimit të cilësisë për të siguruar cilësinë e produkteve; Ne kemi punëtorë profesionistë dhe të aftë për të ofruar shërbimin më të mirë për të gjithë klientët; Ne kemi ekip të klasit të parë R&D të cilët janë shumë të ndjeshëm ndaj teknologjisë së re dhe prirjes së tregut, për të ndihmuar në azhurnimin e vazhdueshëm të produkteve dhe teknologjisë sonë, për të na mbajtur më konkurrues. Me përpjekjet e vazhdueshme nga të gjithë punëtorët tanë, ne rritemi me shpejtësi. Mirëpresim ngrohtësisht klientët vendas dhe të huaj për të vizituar fabrikën tonë dhe për të arritur situatën fitimtare.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Whatsapp

Rreth nesh

hetim