Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bobo Ms. Bobo
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27613097 Е-пошта:manager@jyh-power.com
Избрана производи
За нас
Шенжен Juyuanhai електронски копродукции, ООД Forgot Password? е основана во 2009 година, професионален производител специјализиран за истражување, производство и продажба на производи како адаптер за напојување, полнач за автомобили, полнач за USB, итн. Нашите основни вредности се искреност и кредибилитет и секогаш се посветуваме да обезбедиме професионална технологија, поддршка и решенија и услуги за нашите клиенти. Досега нашите производи се сертифицирани од CCC, PSE, TUV / GS, SAA, UL / CUL, CE, FCC, C-Tick, RoHS, CEC.DOE VI и се извезени во Европа, Северна Америка, Австралија, Африка , Блискиот исток и Југоисточна Азија. Сите наши производи уживаат многу висока репутација кај нашите клиенти. Нашите предности: Имаме совршени системи за управување со квалитет за да обезбедиме квалитет на производите; Имаме професионални и вешти работници што ќе им понудиме најдобра услуга на сите клиенти; Имаме тим од прва класа R&D, кој е многу чувствителен на новата технологија и трендот на пазарот, да помогнеме континуирано да ги ажурираме нашите производи и технологија, да не одржуваме поконкурентни. Со постојаните напори од сите наши работници, рапидно растеме. Топло добредојде домашни и странски клиенти да ја посетат нашата фабрика и да постигнат понудената ситуација.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Шенжен Juyuanhai електронски копродукции, ООД Forgot Password? е основана во 2009 година, професионален производител специјализиран за истражување, производство и продажба на производи како адаптер за напојување, полнач за автомобили, полнач за USB, итн. Нашите основни вредности се искреност и кредибилитет и секогаш се посветуваме да обезбедиме професионална технологија, поддршка и решенија и услуги за нашите клиенти. Досега нашите производи се сертифицирани од CCC, PSE, TUV / GS, SAA, UL / CUL, CE, FCC, C-Tick, RoHS, CEC.DOE VI и се извезени во Европа, Северна Америка, Австралија, Африка , Блискиот исток и Југоисточна Азија. Сите наши производи уживаат многу висока репутација кај нашите клиенти. Нашите предности: Имаме совршени системи за управување со квалитет за да обезбедиме квалитет на производите; Имаме професионални и вешти работници што ќе им понудиме најдобра услуга на сите клиенти; Имаме тим од прва класа R&D, кој е многу чувствителен на новата технологија и трендот на пазарот, да помогнеме континуирано да ги ажурираме нашите производи и технологија, да не одржуваме поконкурентни. Со постојаните напори од сите наши работници, рапидно растеме. Топло добредојде домашни и странски клиенти да ја посетат нашата фабрика и да постигнат понудената ситуација.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање